Doğa ve Çevre İhlal ve İhbar Hattımız Hizmete Girmiştir

ÇEKAP adıyla hayata giren, KADOÇED DOĞA ve ÇEVRE İhlal ve ihbar hattımız hizmete girmiştir.

Bulgaristan sınırından Gürcistan sınırına kadar, bütün Karadeniz ve kıyılarında meydana gelen veya gerçekleşen, doğa ve çevre ihlalleri için, Türkiye Lokasyonlu ihbar hattımız aktif olarak hizmettedir.

ÇEVRE İHLAL İHBAR HATTIMIZ:

0452 310 20 30

Bulgaristan ve Gürcistan dahil Kuzey Karadeniz Çevre ihlal ihbar hattımız ECOLOGICAL VIOLATION SERVICES adıyla uluslararası hattımız da çok yakında hizmete girecektir.

Doğa ve Çevreye duyarlı tüm vatandaşlarımız hattımızı arayabilirler.

PAYDAŞ DERNEKLERİMİZ: 

Çevre Kontrol Ağı Platformu

(Batıdan Doğuya) JENAS, Karadeniz Doğa ve Çevre Derneği, GLOSEP, Kırklareli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği, İğneada Çevre Platformu, MARMADER – Marmara Adaları Kültür ve Dayanışma Derneği Bütünsel Sağlık ve Ekoloji Derneği, YOUTH-ART Gençlik Sanat Araşt.ve Eğit. Derneği, EKO-GG, Orenda Derneği, S.S. Nilüfer Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi, SÇDD, Terme Çevre Platformu, Samsun Çevre Platformu Fatsa Doğa ve Çevre Derneği, Fatsa Ekolojik Yaşam Derneği, BlackSea Trekking Club, KAST-Karadeniz Aktif Sporcular Topluluğu, Fatsa Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği, Kabadüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği. Vakfı, Küpdüşen SYDD Kayaca KYDD, Ordu Doğa Aktiviteleri Gençlik ve Spor Derneği, Ordu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği, TEMA Ünye Temsilciliği, Fatsa Ünye Doğa Koruma Platformu, ORÇEV Ordu Çevre Derneği, Fatsa Doğa ve Çevre Derneği, Fatsa Ekolojik Yaşam Derneği, KADOÇED Ordu Şubesi, KARASAM Çevre Ar. ÇYDD Trabzon Şubesi, Türk Kadınlar Birliği Trabzon Şubesi, Hemşin Yaşam Derneği, Beyaz Karanfil Madde Bağ. Mücadele Derneği, Yeşil Artvin Derneği

#çevreihlal #çevreihbar #ecologicalviolation #kadoçedçevreihlalhattı