KADOCED Bisiklet Kulübü, 9. Yeşilay Bisiklet Turu’na Katılıyor.

Photo: KADOÇED Bisiklet Klübü, 9. Yeşilay Bisiklet Turu’na Katılıyor.

KADOÇED Bisiklet Kulubumuz Yeşilay’ın Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu, 50 şehirde aynı anda gerçekleştirilecek olan 9. Yeşilay Bisiklet Turu’na katılacaktır. Blacksea Nature and Environment Association, Bicycle Club, etkinlik tarihinden yarım saat öncesi parkur alanında yerini alacaktır.

Sağlıklı yaşam ve otomobil bağımlılığına karşı farkındalık oluşturmayı amaçlayan 7 den 70 e herkesin ücretsiz olarak katılabileceği ^BİR NEDENİM VAR” #BirNedenimVar  temasıyla düzenlenen etkinlik 28 Nisan Pazar Günü, Ordu Atatürk Parkı’nda başlayacaktır. Durugöl Mahallesindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önünde mola ve sosyal etkinliklerin ardından, Başlangıç noktasına tekrar dönülerek parkur tamamlanacaktır. Etkinlik, sosyal medya üzerinden de organize edilmektedir.

Karadeniz Dernekler Platformu Basın

Haber Detay:

Yeşilay’ın geleneksel olarak düzenlediği Yeşilay Bisiklet Turu bu yıl 9. kez düzenleniyor. 50 şehirde eş zamanlı olarak düzenlenecek turda binlerce kişi sağlıklı bir yaşam için pedalları çevirerek, bağımlılıklara karşı farkındalık oluşturacak.

Yeşilay’ın ücretsiz olarak düzenlediği bisiklet turuna 7’den 70’e herkes katılabiliyor. 28 Nisan pazar günü saat 10.30’da 50 Şehirde eşzamanlı başlayacak turun Ordu ayağı Atatürk Parkı’nda 9.30’da toplanılarak, 10.30’da bisiklet turu tüm ülkede olduğu gibi eş zamanlı olarak başlayacaktır. Durugöl mahallesinde bulunan Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nde mola verilecek, çeşitli etkinliklerden sonra aynı güzergâhtan Atatürk Parkı’na dönülecek ve etkinlik sona erecektir

Bir cevap yazın